Otomobil

Apple Patentleri Kullanılarak Yapılan Apple Car Konsepti

"Apple Inc. tarafından dosyalanan orijinal patentleri kullanarak, beklenen Apple Car'a ve piyasaya sürüldüğünde nasıl görünebileceğine dair bir vizyon oluşturduk."

apple car concept - Apple Patentleri Kullanılarak Yapılan Apple Car Konsepti

Apple’ın gerçek hayattaki patentlerini kullanarak beklenen Apple Car’ı hayata geçiren yeni bir konsept oluşturuldu.

Kavram Vanarama tarafından yaratıldı , şirketi:

Apple Inc. tarafından dosyalanan orijinal patentleri kullanarak, beklenen Apple Car’a ve piyasaya sürüldüğünde nasıl görünebileceğine dair bir vizyon oluşturduk. Konsepte giren gerçek hayattaki patentlerle ilgili ayrıntılarla birlikte otomobilin içini ve dışını keşfetmek için aşağıya tıklayın.

Konsept, nispeten kutu şeklinde bir şekle, çok belirgin bir ızgaraya ve geniş bir ön uca sahip oldukça büyük bir SUV gösteriyor. İçeride, tüm olağan sürüş bilgilerini sağlayan devasa bir dokunmatik ekran ve bir uzay çağı direksiyonu var. Cybertruck’ın tasarım dili kullanılarak yapılmışsa Tesla’nın X’ine benziyor ve bence oldukça havalı.

Facebook Kapanırsa Verilerinize Ne Olur?
Spotify Artık Sesli Kitaplara da Girmek İstiyor
Amazon, MacOS için Prime Video Uygulamasını Yayınladı
apple car concept2 - Apple Patentleri Kullanılarak Yapılan Apple Car Konsepti

Evet, bu bir Siri direksiyon simidi.

2021’de Apple Car hakkında çok şey duyduk. Özellikle Apple’ın bir tür otonom elektrikli araç üzerinde çalıştığını biliyoruz. Apple’ın diğer üreticilere otonom bir sürüş sistemi satmak yerine fiziksel bir araçtan uzaklaşabileceği varsayıldı. Apple kendi arabasını satarsa, önceki söylentilerden bunun bir Tesla’dan çok daha pahalı olacağına ve birkaç yıl boyunca yüzeye çıkmayacağını duyduk.

Vanaramam’ın web sitesinde ayrıca Apple’ın kendi listelenen teknolojisiyle karşılaştırma için Google ve Samsung tarafından açılan patentlerle ilgili özellikler de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler