Donanım

Kingston’ın Yeni DDR5 Ram’i Çok Hızlı Değil, Fakat Çok Mükemmel Görünüyor!

İsteğe bağlı RGB parlaklığına sahip süper hızlı DDR5 RAM çubukları

kingston 1024x576 - Kingston'ın Yeni DDR5 Ram'i Çok Hızlı Değil, Fakat Çok Mükemmel Görünüyor!
Kingston, sade ve RGB çeşitleriyle gelen yeni DDR5 RAM çubuklarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Kingston Fury Renegade DDR5 ve Fury Renegade DDR5 RGB RAM çubukları, 6400MT/sn’ye varan hızlar ve hızlı CL32 zamanlamaları sunar, bu da en üst düzey performansı garanti eder (en azından şu anki haliyle DDR5 ile – hala nispeten erkendeyiz) RAM standardının geliştirilmesi ile günler olsa da).

Bu Fury modülleri ayrıca kolay hız aşırtma sağlamak ve üst düzey DDR5 çubuklarından en iyi şekilde yararlanmak için Intel XMP 3.0 sertifikalı olarak gelir.

RGB RAM 16 farklı önceden ayarlanmış RGB aydınlatma efekti seçeneği sunar ve Kingston’s Fury Infrared Sync yazılımı, renklerinizi ve istediğiniz her türlü şık efekti (yanıp sönen, dönen renkler vb.) ayarlamayı basit ve akıcı hale getirir.

Fury Renegade DDR5 RAM, ayrı 16GB modüller halinde veya 32GB’lık bir kit (iki adet 16GB’lık çubuk) şeklinde satın alınabilir. Bu ürünlerin yakında satışa çıkacağını varsayıyoruz, ancak Kingston henüz fiyatlandırma veya kesin çıkış zamanlaması hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi.

Dünyanın İlk 4K 240Hz Kavisli Oyun Monitörü Ön Satışa Sunuldu!
Ethernet Nedir?
CMR ve SMR Sabit Diskler Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hızlı ve Akıllı Görünümlü Ancak Fiyatlandırma Nasıl Olacak?

Elbette herkes RAM’lerinin veya bileşenlerinin bu konudaki herhangi birinin nasıl göründüğünü umursamıyor, ancak bazı insanlar için bir PC yapısı, teknolojik bir sanat enstalasyonu veya en azından temalı veya görünmesi için yapılmış bir proje gibi olabilir. şu veya bu şekilde özel. Ve iyi görünümlü RAM çubukları istiyorsanız, Kingston’ın Fury Renegade’i bu konuda bizim için çalışıyor.

Kesinlikle DDR5’in ilk günlerinde, RGB modüllerini bulmak zordu ve şu anda daha fazlası olmasına rağmen, hala tam olarak bol değiller – ve bazılarının görünümüne o kadar da hevesli değiliz (Corsair Dominator DDR5 bize bunaltıcı görünüyor), bunun çok öznel bir şey olduğunu takdir etmemize rağmen).

Fury Renegade akıllıca tasarlanmış bir çubuktur ve RGB aydınlatma, PC kasasında parlak şeylerden hoşlananlar için en üst noktadır (siyah ve gümüş ısı dağıtıcılı temel model bile iyi görünüyor).

Tabii ki, bu süper hızlı performansa sahip olmanın da zararı olmaz, sonuçta DDR5’in amacı budur. Kalan soru, bu çubukların ne kadar pahalı olacağı ve DDR5 fiyatları son zamanlarda biraz düşerken , Fury Renegade modüllerinin oldukça pahalı olmasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler