Sosyal Medya

Tinder’dan bıktınız mı? En İyi 10 Ücretsiz Flört Uygulaması

Tinder'dan sıkıldıysanız, birçok alternatif flört uygulaması mevcut. İşte en iyi ücretsiz Tinder alternatifleri.

tinder - Tinder'dan bıktınız mı? En İyi 10 Ücretsiz  Flört Uygulaması

Tinder, bırakın en büyük flört uygulamalarından biri bir yana, dünyanın en popüler uygulamalarından biridir. Ancak, Tinder’dan sıkılmak nadir değildir. Belki de aynı insanları görmekten, eşleşme bulamamaktan veya bir abonelik için ödeme yapmaktan sıkılmışsınızdır.

Neyse ki, Tinder’a alternatif birçok başka flört uygulaması var. Bu ücretsiz Tinder alternatiflerini bir araya getirdik. Asla bilemezsin, gerçek aşkın seni bekliyor olabilir.

Neden Tinder’ı Kullanmayı Bırakmalısınız?

2012’deki lansmanından bu yana Tinder, en popüler çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarından biri haline geldi. Sadeliği, onu bu kadar çekici yapan şeyin bir parçası olmuştur.

Uygulama, coğrafi konumu kullanarak, belirli bir coğrafi alan içinde tercih ettikleri cinsiyet ve yaş aralığındaki kullanıcı profillerini gösterir. Ardından, beğendiğiniz kişilerin üzerinde sağa, sevmediklerinin üzerinde ise sola hızlıca kaydırabilirsiniz. Yalnızca ikiniz de sağa kaydırarak bir eşleşme oluşturarak mesaj alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ancak, birçok çevrimiçi flörtörün Tinder’ın romantizm yaklaşımıyla ilgili bazı sorunları var. Tinder’ın görünüşe odaklanması, uygulamanın bir bağlantı uygulaması olarak itibar kazanması anlamına geliyordu. Ayrıca Tinder’ın mesajlaşma sistemi gelişmiş olmaktan çok uzak ve kullanıcılarının çoğu üniversite öğrencisi.

İlk başta, Tinder’ın en büyük çekilişlerinden biri, her şeyin ücretsiz olmasıydı. Ancak, daha sonra Tinder Plus, Tinder Gold ve Tinder Platinum adlı ücretli üyelik planlarını tanıttı. Bunlar, sınırsız beğeni, konum değiştirme, süper beğeniler ve daha fazlası gibi özelliklere erişmenizi sağlar.

Bu üyelikler pahalıdır ve ödeyerek daha fazla eşleşme alacağınız bir sır değildir. Aslında, birçok kullanıcı Tinder ücretli üyeliğini tanıttığında eşleşme sayılarının azaldığını fark etti.

Bu ve bunun dışında başka sebeplerden dolayı Tinder hesabınızı tamamen silip başka bir flört uygulamasını denemek isteyebilirsiniz . Bunu akılda tutarak, Tinder’a en iyi ücretsiz alternatifler burada.

1. Bumble

Bumble, şirketten ayrıldıktan sonra bir Tinder çalışanı tarafından, çevrimiçi flörtteki cinsiyet sorunlarını caydırmak amacıyla oluşturuldu.

Bumble, Tinder ile hemen hemen aynı özellikleri içerir, ancak iki önemli farkı vardır: heteroseksüel eşleşmelerde, bir eşleşmeye ilk mesaj gönderebilen yalnızca kadınlardır ve eşleşme kaybolmadan önce erkeklerin yanıt vermek için 24 saati vardır.

Ayrıca uygulama içinde sesli ve görüntülü arama yapma olanağı sunar. Kadınların çevrimiçi flört deneyimleri genellikle erkeklerinkinden oldukça farklı olduğundan, bu işlevler onu kadınlar arasında inanılmaz derecede popüler hale getirdi.

İndir: İçin Bombus Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

2. Hinge

Hinge diğer flört uygulamalarından sıyrılıyor çünkü kendisini “silinmek üzere tasarlanmış flört uygulaması” olarak tanımlıyor.

Hinge, kendiniz hakkında ayrıntılı bir profil doldurmanızı ister. Sadece resimler değil, aynı zamanda çeşitli eğlenceli soruların cevapları da önemlidir. Daha sonra birinin profilinin tamamı yerine belirli bir bölümünü beğenirsiniz ve sohbetiniz oradan kıvılcım çıkarabilir.

Hinge, dört üyeden üçünün toplantıdan sonra ikinci bir randevuya çıkmak istediğini iddia ediyor. Uygulama, tarihin nasıl geçtiğini sormak için takip bile ediyor.

İndir: Android | Menteşe | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

3. Plenty of Fish

Plenty of Fish birçok farklı özellik sunar. Çeşitli farklı algoritmalar ve filtreler aracılığıyla (görünüm, tercihler ve ilgi alanlarına göre) maçlara göz atabilirsiniz ve profillerini görüntülemeyi, mesaj göndermeyi veya taahhütlü olmayan bir “onlarla tanış” düğmesine basmayı seçebilirsiniz.

Bu özellikler, çevrimiçi olarak başkalarıyla nasıl etkileşim kuracağınızı seçerken size birçok farklı seçenek sunar ve on milyonlarca kayıtlı kullanıcıyla, o zaman gerçekten de o balığı denizde bulmalısınız.

İndir: için Balık bol Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

4. OkCupid

OkCupid yıllar içinde çok değişti ve algoritmaları onu artık en iyi çevrimiçi tanışma platformlarından biri yapıyor. Buna ek olarak, OkCupid güzel bir aerodinamik tasarıma sahipken, potansiyel eşleşmelerle bağlantı kurmak için hala Tinder’dan daha fazla seçenek sunuyor.

OkCupid, ortak ilgi alanlarınıza (profilinizde ikinizin de köpeklerden bahsetmesi gibi) ve hızlı ve eğlenceli sorulara verdiğiniz yanıtlara (mizah duygusu önemli mi?) dayalı eşleşmeler bulmanıza yardımcı olur. Eşleşme listenizden profillere göz atabilir ve ilginizi çeken kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

İndirin: Android için OkCupid | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

5. Badoo

Badoo, Tinder gibi çalışır, ancak size çekici gelme olasılığı daha yüksek olan kişileri hızlıca kaydırabilmeniz için filtreler sunar. Gerçek bir kişiyle eşleştiğinizi bilmeniz için kullanışlı bir doğrulama süreci vardır ve metin ve video aracılığıyla sohbet etmenize olanak tanır.

Badoo’nun ek bir özelliği de, müstehcen özellikleri otomatik olarak sansürlemesi ve siz onları açmadan önce sizi uyarmasıdır.

İndirin: Android için Badoo | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

6. Happn

Happn gerçekten harika ve gerçekten ürkütücü arasındaki çizgide yürüyor.

Size, günlük yaşamınız boyunca yolunuzun kesiştiği uygulamanın diğer kullanıcılarının profilini gösterir. Daha sonra onların profilini ve içinde bulunduğunuz zorlu alanı görebilirsiniz. İkiniz de birbirinizi seviyorsanız, bu bir “aşk” ve sohbet edebilirsiniz.

Bu özellikler, Happn’i size hizmet eden sevimli barista’nın da sizi sevip sevmediğini anlamanın gerçekten harika bir yolu yapar, ancak güvenlik yansımalarını da unutmayın.

İndir: için Happn Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

7. Her

Diğer flört uygulamalarından farklıdır çünkü lezbiyen, biseksüel ve queer insanları hedef alır ve bu gruplardaki insanlar tarafından da oluşturulmuştur.

LGBTQ+ topluluğu için güçlendirici ve güvenli bir alan olarak tasarlanmıştır; Hizmet genellikle kaynaşmanız için gerçek hayattaki buluşmalara ev sahipliği yapar ve sohbet edebileceğiniz küçük topluluk gruplarına sahiptir. Tinder kendini kullanışsız ve yavan hissedebilirken, Her ne kadar olumlu bir flört uygulaması deneyimi sunmayı hedefliyor.

İndir: Her için Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

8. Coffee Meets Bagel

Coffee Meets Bagel, Tinder’ın antitezi olarak yaratıldı.

Coffee Meets Bagel, resimler arasında sonsuz bir şekilde gezinmeye odaklanmak yerine, her gün öğlen size çeşitli maçlar sunuyor. Daha sonra bunlardan herhangi biriyle metin veya video yoluyla sohbet etmeyi seçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için, her sohbet, diğer kişiden ne hakkında konuşabileceğiniz konusunda bir bilgi istemi sunar.

İndir: Coffee Meets Bagel Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

9. Facebook Dating

facebook dating - Tinder'dan bıktınız mı? En İyi 10 Ücretsiz  Flört Uygulaması

Facebook Dating yalnızca belirli ülkelerde (ABD, Kanada, Meksika ve Singapur dahil) kullanılabilir, ancak zaten bir Facebook kullanıcısıysanız harika bir seçimdir çünkü başka bir uygulama indirmeniz gerekmez.

Endişelenmeyin, kullandığınızı yayınlamaz ve arkadaşlarınızdan herhangi birini kibrit olarak önermez.

Facebook Dating, profilinizi standart Facebook profilinizden oluşturur ve daha sonra ince ayar yapabilirsiniz ve sohbete başlamak için eşleştirebileceğiniz önerilen eşleşmeleri size gönderir.

İndirin: Android için Facebook | iOS (Ücretsiz)

10. Hily

hily meet worldwide - Tinder'dan bıktınız mı? En İyi 10 Ücretsiz  Flört Uygulaması

Hily’nin adı, uygulamanın daha sıradan ve genç fikirli yönünü yansıtan “Hey, Seni Seviyorum” dan geliyor.

İnsanları ilgi alanlarına, karşılıklı beğenilere ve konuşma tarzına göre bağlamak için makine öğrenimi ve kişilik testleri kullanır. Arama kriterlerinizi daha da ayarlamak için filtreleri de kullanabilirsiniz.

Hily, kısa videoları başkalarıyla paylaşmanız ve görüntülemeniz için Snapchat veya Instagram gibi hikayelere de sahiptir. Canlı yayınları bile yayınlayabilir ve izleyebilirsiniz – bunu bir flört uygulamasından gerçekten isteyip istemediğiniz tartışmalıdır.

İndir: için hily Android | iOS (Ücretsiz, abonelik mevcut)

Mükemmel Çevrimiçi Arkadaş Profili

Bir sonraki randevunuz bu çevrimiçi tanışma uygulamalarından birinde sizi bekliyor olabilir. Ve bu Tinder alternatiflerinin tümü ücretsiz olduğu için, onları denemekle kaybedecek bir şeyiniz yok.

Kendinize bir tarih bulma konusunda en iyi şansı vermek istiyorsanız, profilinizin öne çıkması için zaman ayırdığınızdan emin olun. En iyi fotoğrafları çekin, ilginç biyografiler yazın ve çok ciddiye almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler